Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

19 Ağustos 2012

Doğum Fotoğrafçımız Şengül Pallı !O müthiş buluşmayı ölümsüzleştirmesi için tabiki bir doğum fotoğrafçısına ihtiyacımız vardı ve bunun için en başından beri aklımdaki isim Şengül Pallı'ydı.

Hamileliğimin son aylarına doğru ofisini aradım,sonra da nişantaşındaki ofislerinde eşimle daha önceki çalışmalarını ve albümleri inceledik!

Başka hiçbir fotoğrafçıyla görüşmeye gerek duymadan tahmini aralık sonu için adımı ,telefonumu ,doğum yapacağım hastaneyi vs.gibi detayları verip ayrıldım.

Doğumdan bir gece önce beni arayıp tekrar detayları teyid ettiler.


Doğum için 22.12.2011 sabahı hastanede yatış işlemleri ,doğum heyecanı vs.derken gerçekten fotoğrafçıyı unutmuştum ki ;biz odaya yerleştikten 5dak sonra Şengül Pallı kapıdan girdi.

İlk izlenim çok önemlidir ya hani;kendi kendime doğru seçim yapmışım gerisini akışına bırak dedim ve haklı çıktım :))

Doğumdan hemen önce ve sonrasında çok güzel resimler çekti onları gayet net hatırlıyorum ama inanın doğum esnasında neredeydi ,ne çekti ,ne zaman girip ne zaman çıktı hiç hatırlamıyorum!


Kapı posteri ve albüm resimlerinin seçimini kendisine bıraktım ,basım öncesi seçtikleri fotoğrafları maille gönderip teyid aldılar sonuç mu ?Tabiki mükemmel !

Ben çok memnun kaldım paylaşmak istedim çünkü doğuma yetişemeyen ya da doğum anını yakalamayı beceremeyen bir fotoğrafçı kesinlikle ,ömrümün sonuna kadar kabusum olurdu !

Bunun için tavsiyem her ne şekilde doğurursanız doğurun bence profesyonel bir doğum fotoğrafçınız olsun!http://www.dogumfotograflari.com/index.php


0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe