Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

14 Kasım 2012

Bu Odada Hayat Var!

 9 kasım cuma günü 11. Blogger Anneler&Babalar  toplantısı için bu kez Kanyon Avm B3 katında buluştuk.Toplandık ama toplantı yerine  "Hayat Odası" açılışı için!
Hayat Odası nedir derseniz aslında her avm de olan bir Bebek Bakım Odası ama bu odada diğerlerinden farklı olarak gerçekten hayat var!


 Çünkü anne ve bebeğin zorunlu ihtiyaçlarını giderirken rahat edebileceği oldukça geniş,tuvaletlerden uzak,içinde her türlü konfora sahip , tertemiz bir bebek bakım odası burası.İçinde su ısıtıcısı,bebek beşiği,mama ,bez,önlük ,temiz içme suyu vs..gibi pek çok ihtiyaç duyabileceğiniz ürün de annelerin hizmetine sunuluyor.

 
Alışveriş merkezlerinin kalabalığından ya da havasızlığından şikayet edilse de aslında anne ve bebeği için pek çok zaman en pratik kaçış noktaları yine bu merkezler.
Bu sebeple pek çok yerde eskiden böyle bir odayı aramak ya da sormak bile büyük bir gaflet iken şimdilerde anneler birbirine anlatır oldu.

Gezgin Anne gözüyle daha önce buna benzer kalitede odaları İstanbul'da bazı restoranlarda bulduğumda bile şaşırmıştım ama bir avm içinde böylesini hiç görmedim umarım yakın zamanda tüm alışveriş merkezlerinde  buna benzer konforlu ,temiz ve kullanım alanı geniş odalar hazırlanır,anneler de rahat bir nefes alır!

 
 

5 yorum:

 1. Umarım olur,çok güzelmiş.Slingomom'da görmüştüm bu haberi ama sen güzel fotolar çekmişsin.Toplantıları nereden öğreniyorsun,hoş bebeği bırakıp gelme imkanım yok ama yine de merak ettim:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. blogger anneler buluşmalarını Yeşim Mutlu organize ediyor sağolsun blogundan ve twitterdan takip ediyorum.

   Sil
 2. Gerçekten çok güzel, inşallah bunların sayısı çok çok olur:)

  YanıtlaSil
 3. Hakikaten iyi fikir, anneleri ve bebekleri düşünmüşler, gerçekten de alışveriş yaparken bebeklerle böyle bir şey insanın imdadına yetişir:)ikizleri kocaman öptüm..

  YanıtlaSil
 4. Anne bebek odaları normalde bir alt değiştirme masası, koltuk ve lavabodan ibaret oluyor. Bu oda ev konforunu yaratmaya çalışmış sanırım. Paylaşım için teşekkürler. Kanyon'a gittiğim ilk fırsatta ziyaret edeceğim :)

  YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe