Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

14 Nisan 2013

AVENT Natural Serisi ile Siz de Tanışın!

Geçen hafta  Philips Avent'in davetiyle  Doğala en yakın diye tanımladıkları " Natural serisinin" tanıtımı için blogger anneler buluştuk ,bu keyifli  sohbeti kaçırmadığım için memnunum.

Philips Avent 'in bizim yaşantımızda ayrı bir önemi var şöyle ki;ikiz bebeklerin emme refleksinin daha çabuk gelişebilmesi adına hemen emzik kullanmamızı önerdiklerinde farklı farklı pek çok tip emzik denememize rağmen bizi mutlu sona ulaştıran marka Avent olmuştu o dönemde...

Bugün kızlarım 16aylık ve Avent emzikler halen hayat kurtaran bir ürün olarak başımızın tacı olmaya devam ediyor...

 
 
Anne olmadan başlayan alışveriş telaşında sütü yeter mi yetmez mi,gelir mi gelmez mi bilemeden herkes listeye pompayı ekliyor artık.
Ben  farklı bir marka kullandım arkadaşımdan ödünç aldığım için marka kendi seçimim değildi ancak memnun kalmıştım.Fakat ürünün markası her ne olursa olsun  süt sağma işinin her anneyi çok yorduğuna eminim.
Bir de biberon boyutu var olayın tabiki  , bebeğini emzirip hiç biberon kullanmayan annelerin de bir süre sonra işe dönüş sürecinde bu kez bebeği anne göğsüne en yakın şekilde bir biberona alıştırma çabası başlıyor ki o da ayrı bir dert !
Avent doğal serinin biberon ve göğüs pompası işte bu noktada annenin ve bebeğin konforunu düşünerek tasarlanmış!

Özellikle beğendiğim ve dikkatimi çeken iki noktayı paylaşmak istiyorum;

Birincisi ;süt sağarken öne doğru eğilmeden en rahat şekilde oturabilmek  (bazen farkında bile olmadan eğilmekten belimin ağrısı çok artmıştı o dönemde)

İkincisi ise ;hem biberon emziğinde hem de pompanın başlık kısmında yeralan yumuşak ve esnek doku hissi veren yaprakçıklar.Daha fazla detay ve video için Avent'in sosyal medyadaki yüzü Sevgili Müge'nin hamileveanne blogundan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

 
 
 
 

1 yorum:

  1. Avent'in sosyal medya yüzü yazıyor, ne güzel yazmışsın eline sağlık :)

    YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe