Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

26 Ağustos 2013

Playdate Turkey ile buluştuk!

 
 
 
Bayram tatilindeydik, sevgili dostum nam-ı diğer Kokosh Anne Meltem'den bir mail aldım!
İlk Playdate Turkey etkinliği için 22 Ağustos sabahı hep birlikte yapacağımız  kahvaltı için kimselere söz vermeyin buluşuyoruz diyordu!
Uzunca bir aradan sonra, yaz tatili bir an önce bitsin isteyen,arkadaşlarını özlemiş ilkokul öğrencisi gibi hisseden ben,hemen tarihi not aldım ve bu heyeceanla teyid cevabımı yazdım!
 
22 Ağustos sabahı Hürriyet Aile sponsorluğundaki ilk buluşma için,Yıldız Hisar Tesisleri'nin o müthiş boğaz manzarası ve hafif hafif esen rüzgarı eşliğinde blogger anneler çoluk çocuk hep birlikte oradaydık.
 
Playdate nedir?
Çocuklar yaşıtları ile oynarken ,annelerin de  bir kahve içmek ,iki lafın belini kırıp biraraya gelmek için uğraşlar verdiği buluşmaların çok daha kapsamlı,keyifli ve organize edilmiş hali denebilir.
Çünkü her ay farklı lokasyonlarda ya da farklı mekanlarda düzenlenecek bu buluşmaların ,herbirinin özel teması olacak ;yani birinde pedagogla söyleşi diğerinde anneler özel saç bakımı gibi...
 
Meltem,daha ilk buluşmada hem anneleri hem de çocukları şımartacak güzel sürprizler hazırlamıştı sağolsun :)
 
0-7 yaş arası çocuklar 2yetişkin gözetiminde parmak boyası yaparken Kiehl's ,anneleri cilt bakımı ,cilt tipi hakkında bilgilendirirken ,Oriflame ise  el bakım standında hem peeling uygulaması hem de rengarenk ojelerle tırnakları renklendirdi.
Günün en büyük sürprizi ise binnazabla.com sitesinden online kahve falı yorumları oldu açıkçası ben böyle bir uygulama olduğunu ne duymuştum ne de görmüştüm :)
 
 
Herbirimizin yanında çocuklar olduğundan çok rahat ve uzun uzun sohbet edemesekte ilk buluşma gayet keyifli geçti. Diğerleri için şimdiden sabırsızlanıyorum diyebilirim!

 
Playdate günlerine katılmak, etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilir, web sitesinden üyelik formunu doldurabilirsiniz.
www.PlaydateTurkey.com
www.Facebook.com/PlaydateTurkey
Twitter:
@PlaydateTurkey
Instagram: @PlaydateTurkey 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
Sevgili arkadaşım İpek Süer olmasa tek kare resmimiz olmayacakmış sanırım!
Defne ve Derin uyumadan önce ve hemen sonra :)
İşte onlar uyduktan sonra değmeyin keyfime...

 

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe