Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

26 Kasım 2013

Playdate Turkey 4.Buluşmasından Kareler..

Playdate Turkey 4.buluşmasında 21Kasım perşembe gününe MiniAktivite'de rengarenk başladık!Bostancı Minibüs Caddesi'nin yakınında ,çocuklar için keyifli atölye çalışmaları düzenleyen bir mekan burası ve biz ilk kez katıldık.

Çocuklara hemen atölye önlükleri takıldı  ve hepbirlikte masaya oturdular.Hem su bazlı boyalarla hem de renkli küçük objelerle önlerinde bulunan bembeyaz tuvale yansıttıkları hayal güçleri ve hatta keşifleri gerçekten görülmeye değerdi.Defne ve Derin inanılmaz keyif aldılar daha önce su bazlı boyayla oynamış olsalar da yine de ilk etapta bir şaşkınlık yaşamadılar diyemem :)

Aktivite süresince o boyalı elleriyle bana sarılmasınlar diye hem köşe bucak hem de bir yandan resimlerini çekmeye çalıştım!

Merak edenler ya da kaçıranlar için işte kareler;
 
 
 
 
  
 
Boyalarla yaptıkları aktivitenin ardından çocuklar, eğitmenleri eşliğinde hep birlikte şarkılar söyleyip paraşüt oyunu  oynadılar. Lezzetli ikramların tadına baktıktan sonra tuvale yaptıkları resimler, üzerlerine isimleri yazılarak kendilerine hediye edildi. Böylece minik elleriyle yaptıkları ilk eserler o günü anımsatacak sevimli birer anıya dönüştü.

Playdate Turkey etkinliğe katılan anneleri de unutmadı. Son günlerde en çok satılanlar listesinde bulunan "Bir Kadının Hikayesi" kitabının yazarı Gökçe Dölek, annelere imzalı kitabını hediye etti.

Playdate Turkey Hakkında: Farklı mekanlarda farklı temalı etkinlikler düzenleyen Playdate Turkey ile aynı yaş grubundaki çocuklar sosyalleşirken ebeveynler de keyifli vakit geçiriyor. Etkinliklerden eposta aracılığıyla haberdar olmak için web sitesi www.playdateturkey.com'a ücretsiz üye olmak yeterli.

Fotoğraflar: Aslıhan Tokat


Sosyal medyada Playdate Turkey:

www.Facebook.com/PlaydateTurkey
Twitter: @PlaydateTurkey
Instagram: @PlaydateTurkey

1 yorum:

  1. yaaa bazen sırf bu yüzden anadolu yakasında oturmak istiyorum, etkinlik, aktivite hep orada :( Bu arada ban face de çalışan anne :)

    YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe