Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

31 Aralık 2013

Bir kel bebek bizde kavga sebebi

Erkek kardeşim ,Defne ve Derin'e bundan birkaç ay önce ToyzzShop tan bir sarı saçlı biri kel iki farklı  bebek almıştı!


 
O döneme kadar pek çok zaman kıyafetleri aynı almamıza rağmen oyuncakları hep farklı alıyorduk ki en azından paylaşmaya biraz olsun alışsınlar ancak bu bebek mevzusu işleri değiştirdi!

Yaşları ilerledikçe farklı olan her türlü oyuncak ve kıyafet bizim evde gitgide sorun olmaya başladı;paketleri ilk açtıklarında sarı saçlı bebek çok popülerdi kafasına tokalar takıldı ,saçı toplandı falan ancak her ne olduysa bir dönem sonra kel olan bebek kapışılan bebek oldu!

Biri bir ayağından çekiyor diğeri diğer ayağından derken aynısını arıyordum ancak malum oyuncak mağazasında iki çocukla özellikle belli başlı bir ürünü aramak çok akıllıca değil her seferinde amaçtan saptık bebeği bulamasakta farklı oyuncaklar ya da kitaplar alıp çıktık.

Geçtiğimiz cuma günü ToyzzShop internet sitesinde  tüm bebeklerin olduğu sayısız bebek seçeneği sunan BEBEKLER kategorisi  içinde  bu kel bebeği bulup sipariş verdim ,dün paket ofis adresime ulaştı, akşam paketi ellerine verdiğimde önce şaşırdılar,sevindiler ama bu sefer de yeni olanı kapışmaya başladılar :))


Neyse ki ;kavga kısa sürdü bugün bebek kapışma mevzusu sona erdi hatta Defne ve Derin'le birlikte benim ofisime kel bebekleri de misafir geldiler!


2 yorum:

  1. Genelde çocuklar aynı seyı ıtıyorlar degıl mı? benımkıler ıkız degıl ama yasları yakın bırınde ne varsa otekı e ıllakı aynısını ıstıyor sız maasalla aynısını bulup almıssını ben genelde bu tarz krızlerde kapışılan oyuncağı kaldırmakda careyı buluyorum

    YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe