Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

14 Aralık 2013

"Koruyucu Aile" olmayı düşünürseniz...

 


İstanbul Koruyucu Aile Derneği'nin  15 Aralık Pazar günü saat 11.00-13.00 arasında , Şişli Belediyesi Merkez Binası -Gayrettepe 'deki Seminer Salonunda özel bir sunumu var.
İstanbul'da ulaşmayı başarabildikleri Koruyucu Aileleri ve duyurular neticesinde Koruyucu Aile olmak nedir, olanlar ne yapmış gibi kafasında soru işaretleri  olan potansiyel koruyucu aileleri de bu konuda bilgilendirmek istiyorlar.

Katılmak isteyenler olursa ,Psikolog Tansu Oskay'ın da bu sahipsiz çocukların aileye adaptasyon süreci ve onlara özel ebeveynlik tutumları ile ilgili özel bir  sunumu olacak!Bu sunum öncesi ve sonrası dernek kurucusu olan koruyucu anneler de bilgilendirmeler yapacaklar.

Tamamen gönüllülük esasına dayanılarak yapılan bu bilgilendirmelerin amacı ,daha fazla sayıda çocuğun yuvalardan ailelere sahiplendirilmesi ve tabiki topluma kazandırılması!

18 yaşını dolduranların ,yuvalardan ayrılmak zorunda kaldığı düşünülürse  belki de koruyucu aileler hayatlarındaki dönüm noktası  konumundalar işte o sebeple oldukça önem taşıyan bu konuda yolunuz düşerse ibs anne-bebek fuarındaki standlarını da ziyaret edebilirsiniz!

İletişim için tel No:0533 2101540

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe