Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

15 Ocak 2014

Miramar Anneler için Yenilenme Merkezi!

Birkaç zaman önce sevgili Kokosh Anne Meltem sayesinde tanıştığımız Erenköy'deki Miramar Spa Merkezi' nin  güleryüzlü sahibesi Aslı Hn.ın davetlisi olarak blogger annelerle  birlikte bu merkezdeydik!

Ben hamilelik öncesinde Anadolu Yakası'nda  üye olduğum spor merkezinin hamam ve sauna vs.gibi hizmetlerini kullanıyordum ama ondan sonra bu yakada temiz ve profesyonel hizmet veren bir tesise denk gelememiştim.Miramar Ethemefendi ,Minibüs Caddesi üzerinde kolaylıkla ulaşılabilen bir lokasyonda ancak daha önce defalarca önünden geçmiş olmama rağmen hiç gitmemiştim.

Malum zaten yapım gereği kuaför,güzellik merkezi vs. gibi  yerlere gitmek için mutlaka tanıdığım bildiğim birinin bana tavsiye etmesi gerek yoksa maalesef çat kapı gidemeyenlerdenim :)
Nitekim bu merkezle de Meltem sayesinde tanışmış oldum.Etkinlik günü kendilerine de söyledim kapısından girdiğimde asla böylesine güzel ve büyük bir merkezle karşılacağımı hayal etmemiştim.

Neden derseniz;oldukça modern ve tertemiz ,sadece bayanlara özel , içinde hamam,sauna ,buhar banyosu,masaj odaları ,pilates salonu ,saç bakım alanı vs.gibi pekçok hizmeti birarada sunan  büyük bir alana sahip.

Biz altı blogger anne hamam ,masaj ve cilt bakımı ile şımartıldıktan sonra çayımızı yudumlarken işletme sahibi Aslı hn.'la  annelik ve sosyal medya üzerine uzun uzun sohbet ettik  malum kendisi de benim gibi ikiz annesi olduğundan bizim diyalog  döndü dolaştı  hep ikizlerin gebelik süreci ve bugünlerine geldi !

Buarada "misafirlerimizi ağırladığımız ,tüm günümüzü geçirdiğimiz ve bizim için evimizden farksız" dedikleri bir mekan yaratmışlar hakikaten biz etkinlik günü Aslı hn'ın annesiyle de tanıştık :)

Şayet şımartılmak ve dingin bir ortamda keyifle vakit geçirmek isterseniz ,ilk fırsatta Miramar Spa Merkezi'ni denemenizi ve Aslı Hn.la tanışmanızı  tavsiye ederim.

 

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe