Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 Şubat 2014

Johnson's® baby şampuan & bebek yağı

Geçtiğimiz Mayıs ayında ,anneler günü sebebiyle Blogger anneler için Johnson's® baby davetine katılmış ve hem bebek şampuanları hakkında bilinmeyenleri öğrenmiş hem de Annelerin duygusal ihtiyaçlarını ve banyo ürünleri ile ilgili beklentilerini anlamak üzere, Johnson’s® baby Şampuan’ın facebook sayfasında yapılan bir araştırmaya ait keyifli bir sunum izlemiştim!

Geçen hafta bu markadan denememiz için gönderdikleri ürünlerle ilgili fikirlerimi paylaşmak istiyorum;Katıldığım davetin sunumlarında ,masalarda hep "gözlerim anlatır herşeyi,teşekkürler annecim" sloganını kullanmalarının en haklı sebebi gerçekten göz yakmayan,tahriş etmeyen bir bebek şampuanı olması ve bunun yanında ekonomik bir ürün olması bence çok önemli!

Malum bugün artık hepimiz çocuklarımız için kullanacağımız ürünlerin Alkol ve paraben gibi zararlı maddeler içermemesi gerektiği konusunda bilgi sahibiyiz! Johnson's® baby şampuan alkol ve paraben içermiyor.

Johnson's® baby şampuanı , Defne ve Derin için kullandığımda ilk izlenimim ;gerçekten her ikisinin de gözleri yanmadan banyodan keyif almalarıydı!

Ayrıca Kızlarım küçükken bebek küvetinde banyo yaptıklarında suyun ciltlerini çok kurutması sebebiyle Johnson's® baby bebek yağını suya damlatıp inanılmaz nemlendirici özelliğinden direk ciltlerine sürmek yerine bu şekilde faydalanmalarını sağlıyordum!

Kış aylarında kendi cildim için Johnson's® baby bebek yağını kendim için de keyifle kullandığımı belirtmem gerek!!!

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe