Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

18 Mart 2014

012Benetton Yeni Koleksiyonunu Gördünüz Mü?Bu son talihsiz olaylar henüz yaşanmadan kısa bir süre önce,birkaç blogger arkadaşım ve ben 012 Benetton yeni sezon lansmanı için İstinye Park'ta kahvaltıda biraya geldik.

Malum bu davetin bir başka özelliği de sizlerin sosyal medyadan Zamane Annesi olarak tanıdığınız ve artık 012 Benetton markasının bloggerı da olan sevgili İlknur'un da ilk davetiydi.

Keyifli sohbetin ardından hepbirlikte mağazaya inerek , marka direktörü Buket Olcay'dan yeni koleksiyondaki detayları dinledik.

yeni koleksiyonda benim en beğendiğim kombin ama sadece 0-24ay arasındakiler için mümkün!


 bu resimde elimizde ölçtüğümüz taytların 2yaş bedenindeki taytların kısa, 3yaş bedenindekilerin ise biraz uzun geldiğinden  dert yanıyoruz :)
Marka Direktörü Buket Olcay'a özellikle anne-kız kombinleri hazırlamaları hususunda ısrarcı olduk benim en büyük hayallerimden biri kızlarımla birörnek giyinmek :)

012 Benetton, 2014 İlkbahar-Yaz sezonunda çocuklar için birbirinden renkli ve modanın trendlerine uygun kıyafetleri kombinleyerek İlkbaharı karşılıyor.
Her zaman Benetton deyince benim ilk aklıma  gelen rengarenk ,insanın gözünü kamaştıran ürünler sunan bir markadır.Erken gelen bahar aylarında yine en çok dikkat çekenler  kız çocukları için hazırladıkları neon sarılar ve neon pembeler diyebilirim...

uyku mahmuru güzel Lila 
günün mankeni güzel Alin


0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe