Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

22 Nisan 2014

"Bebeğimin Listesi" ile hediyeleri anne seçiyor!

Geçtiğimiz pazartesi günü Bebek'te keyifli bir buluşmaya davetliydim.Türkiye'nin ilk online baby shower bebek hediye listesi olan "bebeğimin listesi" isimli e-ticaret sitesinin açılış kutlaması niteliğindeydi.


Baby shower benim ikiz kızlarıma hamileyken yapmayı çok arzu ettiğim ancak tüm hevesimi kaçıran 32.hafta sonunda geçirdiğim erken doğum tehlikesi sebebiyle yapmaktan vazgeçtiğim ama içimde ukte kalmış bir karşılama partisi!

Bizde son yıllarda daha çok kutlanır olsa da aslında Baby shower ,annenin ilk bebeğinin gelişini kutlama ve yeni anneye hediyeler de verilmek suretiyle  keyifli vakit geçirmesi amaçlanan eski bir gelenek!
Maksat bebeğin doğum öncesindeki ihtiyaçlarını karşılamak olunca  kimi zaman anneye sorularak  istediği hediye ,kimi zaman ise davetlilerin kendi tercihlerine göre seçtiği hediyeler alınıyor.

 İşte durum böyle olunca ;annenin ihtiyaç duymadığı ya da beğenmediği bir hediyeyi alması halinde gidip değiştirmesi veya birden fazla sayıda aynı hediyeden gelmesi  sebebiyle ister istemez durum karnı burnu anne için çok sempatik olmuyor!


Annelerin ve anne adaylarının bebek ihtiyaç listesi yapabildiği bebegiminlistesi.com, baby shower konsepti ve hediye seçimi konusunda anne ve anne adaylarına farklı bir bakış açısı getiriyor. Anne, bebegiminlistesi.com’a girerek birkaç adımda ihtiyaç listesini oluşturuyor, listeyi sosyal mecrada yakınlarıyla paylaşıyor. Böylece anneye hediye almak isteyenler de artık ‘ne alsam?’ derdinden kurtulup anneye ihtiyacı olan bir hediye alma şansını yakalıyor. bebegiminlistesi.com aynı zamanda, baby shower parti organizasyonunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor.


bebegiminlistesi.com ile Sadece 3 Adımda Listenizi Oluşturun

Anne, sitede öncelikli olarak kendisi ve bebeği ile ilgili bilgileri girerek kendisine bir baby shower liste kaydı oluşturuyor. Daha sonra da sitede yer alan markaların ürünlerinden istediği ürünleri listesine dâhil ediyor.

İnternet sitesinden Facebook, Twitter gibi popüler sosyal mecralarda ve e-mail ile listenin paylaşılmasına olanak tanıyan bebegiminlistesi.com, annenin hediye listesini görünür duruma getiriyor. Son olarak anne yakınlarının yapması gereken ise annenin oluşturduğu ihtiyaç listesinden hediye satın almak oluyor. Böylelikle anneye ihtiyacı olan doğru ürün hediye ediliyor.

bebegiminlistesi.com , baby shower için hediye listesi hazırlanan bir e-ticaret sitesi olmasının yanısıra aynı zamanda baby shower,ilk doğumgünü vb gibi benzer kutlama organizasyonları da hazırlıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Defne ve Derin by GeCe