Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

28 Nisan 2014

Beden Atölyesi'nde artık Yaz Okulu da var!

Bu yıl hem kızlarımın 2.yaşgününü kutladığımız hem de uzun zamandır spor odaklı oyun grubuna katıldığımız Beden Atölyesi'nin Caddebostan şubesinin ilk yaz döneminde çocuklar için yepyeni programlar var!

Defne ve Derin sonbahardan beri , haftada iki gün yaklaşık 1saat süren oyun grubuna katılıyorlar bu salonda artık bu düzene ve eğitmenlerine iyice alıştılar!
Üstelik ilkbaharın gelmesiyle ders sonrasında onlar bahçenin keyfini sürerken, açıkhavada ben debazen  diğer annelerle iki çift laf edip bazen de  kendimi dinleme fırsatı buluyorum.
Şimdi ise onlar  dersteyken bana da hemen yan stüdyoda  ,uzun zamandır yapmaya niyetlenip bir türlü başlayamadığım pilates  yapma imkanı da sunduklarından pek mesudum orası ayrı :)

Defne'nin adapte olması konusunda ilk başlarda biraz daha zorlanmış olsakta en sonunda benden kopup gruptaki arkadaşlarına ve herbiri akademi mezunu deneyimli eğitmenlere uyum sağladılar.Arkalarına bakmadan ve ağlamadan derse girip salondan mutlu ayrılmalarının benim için ne kadar ferahlatıcı olduğunu ancak yaşayanlar bilir!

Evet ,planım yaz tatiline çıkana kadar Defne ve Derin'in bu gruba devam etmesi ,tırmanma merdivenine ,tramboline ya da dengeye zaten yeterince aşinalar ,gelecek güz döneminde ise artık oyun grubu yerine cimnastik grubuna götürmeyi planlıyorum.
Buarada Beden Atölyesi'nin Caddebostan şubesinin Suadiye'dekinden en büyük farkı aile hareketi konseptiyle programlar hazırlamış olması yani çocuklar dersteyken anne,babalar da pilates,yoga,zumba  vb gibi aktiviteler  yapabiliyorlar.Ayrıca her  cumartesi sabahı saat 08.00'de ÜCRETSİZ koşu ve streching organizasyonları düzenliyorlar iki çocuklu bir anne olduğumdan benim için saati çok erken ancak katılabilenler  deneyimli bir kadroyla  yağmur ,çamur demeden Caddebostan sahil şeridinin tadını çıkarıyorlar!

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın!


Kış döneminde dans,cimnastik,karate,paten gibi pekçok farklı aktivite için Beden Atölyesi'ne gelenler ve okulların tatil olmasıyla yazını İstanbul'da geçirecek 3-12yaş aralığındaki tüm öğrenciler için bu yıl bir de  Yaz Okulu Programı hazırladılar.

Yüzme ,tenis,cimnastik ,mini golf ,karate gibi sporların yanısıra farklı sosyal aktivitelerin de yapılacağı,çocukların  ister yarım gün ister tam gün katılabileceği dolu dolu bir programları var!
Dileyenler tek branş seçip çocuğunun sadece cimnastik ya da sadece karate ile vakit geçirmesini de talep edebilirken ,sadece belli dönemlerde İstanbul'da olanlar için  derslere bir günlük ya da haftalık giriş alternatifi de mevcut!

12Haziran -16Eylül tarihleri arasında 3ayrı dönem halinde planlanan program detayları için tıklayın!1 yorum:

 1. Merhabalar,
  Blogunuzu çok begendim ve sizi takibime aldım :)
  Bende bloguma beklerim.
  Sevgiler,
  http://hayatimakyajla.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe