Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

6 Haziran 2014

Babalar Günü Hediyesi için Darüşşafaka Bağışı!

Geçtiğimiz Anneler Günü'nde kendi anneme bağış yaparak ,"Darüşşafaka'lı bir öğrencinin gülümsemesini" hediye etmiş ve sertifikayı verdiğimde buna ne kadar sevindiğine  şahit olmuştum.

Şimdi yaklaşan babalar günü için yine aynı hediye sertifikalarını hazırlamışlar.Sizde  babanıza maddi değerinden ziyade manevi açıdan daha zengin bu özel hediyeyi vermek isterseniz gözatmanızı tavsiye ederim.

“Eğitimde fırsat eşitliği” misyonu doğrultusunda, küçük yaşta babasını veya annesini kaybetmiş binlerce çocuğumuza bir yandan çağının en iyi eğitim olanağını tanıyan diğer yandan onlar için "şefkatli bir yuva" olan Darüşşafaka, 151 yıldır her babanın gurur duyacağı evlatlar yetiştiriyor.

Bugün Darüşşafaka'da Türkiye'nin 65 ilinden sınavla seçilmiş, babası veya annesi vefat etmiş, maddi durumu yetersiz, yetenekli 1000'e yakın öğrenci, tam burslu, yatılı, İngilizce eğitimle geleceğe hazırlanıyor. Öğrencilerinin akademik gelişmeleri kadar sosyal, kültürel ve ruhsal gelişimlerini de önemseyen Darüşşafaka 10 yaşında ailelerinden emanet aldığı çocukları, 19 yaşında yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak uğurluyor. Darüşşafakalılar da, elde ettikleri başarılarla, 151 yıldır ailelerine ve Darüşşafaka bağışçılarına gurur ve mutluluklar yaşatıyor.

Babanıza, bir çocuğun yaşamının değişmesine destek olarak bir gülümseme armağan etmek ve en güzel Babalar Günü hediyesini sunmak isterseniz, Darüşşafaka’nın bağış sertifikalarından edinebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal bağışçılar için iki farklı versiyonu hazırlanan sertifikalardan temin etmek için www.darussafaka.org adresinden sipariş verebilir, 444 1863 numaralı telefondan Darüşşafaka Cemiyeti ile irtibata geçebilirsiniz.1 yorum:

  1. kardeş şart fikrinizi destekleyenlerdenim ama iki çocuk büyütmek çok zor. sosyal sorumluluk olarak babalar günü hediyesi fikri bana şimşekler çaktırdı.
    takibe aldım banada beklerim

    YanıtlaSil

Special design for Defne ve Derin by GeCe